Kosmetyki do pielęgnacji Realash

Pielęgnacja jest podstawą dobrego wyglądu twarzy, na której opiera się makijaż. Odpowiednie preparaty zapewnią dostateczne odżywienie i nawilżenie oraz spowolnią procesy starzenia. Kosmetyki Realash są skupione na okolicach oczu, a ich linia pielęgnacyjna obejmuje trzy produkty.

Odżywka do rzęs

Jest zalecana w przypadku słabych i rzadkich rzęs lub ich nadmiernego wypadania. Zawiera aktywne nanopeptydy i molekuły aminokwasów oraz substancje o działaniu przeciwzapalnym i regeneracyjnym. Pierwsze efekty jej stosowania są widoczne po dwóch tygodniach, jednak do osiągnięcia pełnej regeneracji rzęs należy używać odżywki przez miesiąc.

Odżywka do brwi

Kosmetyków Realash można używać także, aby polepszyć kondycję cienkich i niewyraźnych brwi. Do osiągnięcia pełnego efektu, czyli pobudzonego wzrostu i wzmocnienia, należy stosować odżywkę przez osiem do dwunastu tygodni. Produkt zawiera aktywne peptydy oraz ekstrakt z korzenia żeń-szenia, wzmacniający cebulki włosków.

Serum pod oczy

Oprócz działania przeciwzmarszczkowego, nawilża, odżywia i wygładza. Można je stosować w przypadku skóry wysuszonej oraz występowania trudnych do zamaskowania cieni pod oczami. Zawiera naturalne składniki, które poprawiają działanie bariery hydrolipidowej naskórka, redukują zmarszczki i neutralizują wolne rodniki. Serum pod oczy Realash jest zalecane głównie osobom posiadającym cerę wrażliwą.

Odpowiednie dobranie kosmetyków zapewnia dodatkowe odżywienie i wzmocnienie partiom, które tego potrzebują. Należy również pamiętać o systematyczności w stosowaniu zakupionych produktów oraz prowadzeniu zdrowego stylu życia, który ma ogromny wpływ na kondycję skóry.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *