Kosmetyki z ekstraktem z alg guam upiększają skórę

Wśród kosmetyków i preparatów pomagających zwalczyć tkankę tłuszczową i wyszczuplić sylwetkę za bardzo skuteczne uważane są produkty zawierające ekstrakt z alg o nazwie guam. Algi te są specjalnie w tym celu hodowane, a po zbiorach wydobywa się z nich ekstrakt, który używany jest do produkcji kremów, peelingów czy maseczek. Kosmetyki z wykorzystaniem tych dobroczynnych glonów są dostępne w dużym wyborze również w naszym kraju. Wśród nich do najchętniej kupowanych należą produkty firmy Lacote.

Kosmetyki z ekstraktem guam hitem ostatnich lat

Kosmetyki guam zdobyły sobie popularność w naszym kraju całkiem niedawno, choć produkowane są od lat. Są one uważane za bardzo skuteczne w walce z tkanką tłuszczową. Ich stosowanie wpływa dobroczynnie na kondycję skóry, pomagając w spalaniu tłuszczu oraz redukowaniu nadmiaru wody. Te działania z kolei sprawiają, że skóra wygląda młodziej, jest bardziej jędrna oraz gładsza. Co równie ważne, kosmetyki z ekstraktem guam pomagają zwalczać cellulit.

Kosmetyki guam Lacote rynkowym hitem

Kosmetyki zawierające tak dobroczynne ekstrakty z alg rodzaju guam produkowane są przez wiele firm, jednak jedną z najdłużej działających firm produkujących takie kosmetyki jest firma Lacote. Seria kosmetyków guam Lacote obejmuje między innymi kremy, peelingi, żele czy balsamy, które można stosować zarówno do ciała, jak i twarzy. Dostępne są również kosmetyki do mycia w tym żele pod prysznic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *